Battat Alet Kutusu
Battat Alet Kutusu

Battat Alet Kutusu (BT2506Z)

Fiyat : ₺1.899,90(KDV Dahil)
Barkod : 62243344181

Battat'ın Alet Kutusu, küçük eller için 20 oyuncak aletten oluşmaktadır. Büyük ve sağlam oyuncak alet kutusu, tüm oyun aletleri için yeterli saklama alanına sahiptir. Alet kutusu aynı zamanda bir çalışma masasına dönüşmek için kullanışlı bir alet tepsisi içerir.

 

Ürün ölçüleri:  31,8 x 18 x 18 cm

Battat'ın Alet Kutusu, küçük eller için 20 oyuncak aletten oluşmaktadır. Büyük ve sağlam oyuncak alet kutusu, tüm oyun aletleri için yeterli saklama alanına sahiptir. Alet kutusu aynı zamanda bir çalışma masasına dönüşmek için kullanışlı bir alet tepsisi içerir. Ve ön bölme kolay erişim ve daha fazla çalışma alanı için açılır. Set, bir düğmeye basılarak dönen, gerçekçi delme sesleri çıkaran ve pil gerektirmeyen manuel bir matkap içerir! Ayrıca erken matematiksel kavramları öğrenmek için kullanışlı ve tamamen işlevsel bir ölçüm bandına sahiptir. Bu araç kutusu, oyun odasındaki büyük inşaat projelerini hayal eden küçükler için mükemmel bir öğrenme oyuncağıdır. Bu oyun sadece konsantrasyonun artmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda motor becerileri ve el-göz koordinasyonunu geliştirir.

20 parçadan oluşmaktadır: 1 oyuncak alet çantası, 1 alet tepsisi, 1 manuel oyuncak matkap, 1 oyuncak çekiç, 1 anahtar, 1 çift pense, 1 ölçüm bandı, 3 matkap ucu, 4 somun, 4 cıvata ve 2 çivi.

Tepsi bir çalışma masası haline gelir.

İyi motor becerileri ve el-göz koordinasyonu geliştirir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı