Silverlit Follow Me Droid 3'lü Set
Silverlit Follow Me Droid 3'lü Set
Silverlit Follow Me Droid 3'lü Set

Silverlit Follow Me Droid 3'lü Set (T01088582)

Fiyat : ₺2.390,90(KDV Dahil)
Barkod : 4891813885825

Bu robotlar dünyayı değil kalpleri fethetmeye geliyor!

 

Bu çok sevimli robotların dünyayı değil ama kalpleri fethedeceği kesin. Komik surat ifadeleri ve sevimli renkleriyle onlarla vakit geçirmek çok eğlenceli.

 

Kendisi minik ama oyun zevki büyük robotlar, göründüklerinden çok daha fazlasını yapabiliyorlar. Kendi başlarına ayakta durabilirler. Onları ileriye doğru hareket ettirmek için başlarının üzerinde bulunan siyah düğmeye basmanız yeterli. Durdurmak için tekrar basmalısınız.

 

Bu minik droidler el hareketlerine tepki verir. Eğer elinizi droidin önüne doğru hareket ettirirseniz sizi takip edecektir. Sizi takip etmeye hazır olduğunda gözlerinin ışığı yanar. Bunu hem onların sizi takip etmelerini sağlamak için kullanabilirsiniz hem de minik robotların bu işlevini kullanarak çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca birkaç droidi bir araya getirirseniz onların birlikte şarkı söyleyip konuşmalarına da tanıklık edebilirsiniz.

 

Follow me droidleri hareket ederken engelleri algılamak üzere tasarlanmıştır, böylece hiçbir şey onları durduramaz. Oyun eğlencesi aralıksız devam eder.

 

Çocukların; hayal güçlerini ve yaratıcı zekasını geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca çocuklar; teknolojiyi ve bilimdeki gelişmeleri eğlenerek öğrenme imkanı bulur.

 

Kutu içerisinde; 3 adet Follow Me Droid bulunmaktadır.

 

Ürün; 2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

 

Kutu ölçüsü: 33 x 8 x 20,5 cm

 

Ağırlık: 0,570 kg

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı